شرکت تولیدی نایلون نخ بوشهر

شرکت تولیدی نایلون نخ بوشهر عضو گروه صنعتی پلیمر بوشهر واقع در کیلومتر ۵۵ جاده بوشهر- برازجان (منطقه صنعتی خوشاب) در اسفند ماه ۱۳۶۸ موافقت اصولی خود را از وزارت صنایع و معادن دریافت نموده و در شهریور ۱۳۷۱ پروانه تاسیس دریافت کرده و در آذر ماه همان سال موفق به اخذ پروانه بهره برداری از اداره کل صنایع بوشهر گردیده است. این واحد در زمینه تولید انواع نخ‌های منوفیلامنت (تک رشته‌ای) فعالیت دارد و اولین و تنها تولیدکننده این نخ در خاورمیانه می‌باشد.

عمده موارد مورد استفاده این شرکت، پلی‌آمید (نایلون) ۶، ۶٫۶، ۶٫۱۲، مواد پلی استر، مواد پروپیلن، بلی استایون همچنین تولید کننده نخ Hollow از مواد پلی استر و پلی پروپلن می‌باشد که تقریبا ۷۰% آن از خارج از کشور و ۳۰% آن تامین داخلی است که همه ساله ۸۰۰ تن از این مواد مختلف در این واحد مورد استفاده قرار می‌گیرند.

محصولات این شرکت به عنوان مواد اولیه در اختیار کارخانجات صنعتی از قبیل زیپ پلاستیکی، مسواک و برس‌های صنعتی، تور و نخ‌های ماهی‌گیری، توری پوشال کولر آبی، اسکاچ و انواع قلم مو‌های صنعتی قرار می‌گیرد. شرکت نخ نایلون بوشهر در سال ۱۳۷۷ موفق به اخذ گواهینامه ISO9002 از موسسه SGS شده است.

بهره مندی از ماشین‌آلات مدرن ساخت کشور ژاپن، اطلاعات فنی روز و تجربه چندین ساله تولید، موجب افزایش کیفیت نخ‌های تولیدی و بهبود بازارهای داخلی و خارجی شرکت نایلون نخ بوشهر شده است. این شرکت با قیمت‌های رقابتی خود آماده قبول تمامی سفارشات می‌باشد.

© Copyright | Design by BFPIG | All Rights Reserved